O FIRMĚ

 

Společnost EV COMP se zabývá komplexním řešením systému Měření a Regulace. Systémy MaR realizujeme od návrhu a zpracování projektu, přes kompletní dodávky a realizace, až po výstupní revizní zprávy a servis. Pro řízení systémů MaR používáme regulátory TECO, SIEMENS, Johonson Control, Honeywell, AMIT. Zaměstnáváme vlastní projektanty, montážní techniky, programátory i revizního technika.

 

dum

Další hlavní činností společnosti EV COMP je realizace inteligentních domácností. Náš inteligentní systém intelk dark je postaven na řídící jednotcei 1000, která je vyráběna našim partnerem, předním českým výrobcem PLC automatů s téměř stoletou tradicí. Systém intelk dark je velice spolehlivý, funkční, flexibilní a je možné jej implementovat do každé domácnosti, firmy či hotelu.  

 

Dále se zabýváme výrobu rozvaděčů MaR a NN. V neposlední řadě realizujeme silnoproudé a slaboproudé montáže, EZS a EPS. V oblasti velkoobchodu dodáváme kompletní sortiment zboží pro systémy MaR a inteligentních domácností.

U všech aplikacích zpracujeme návrh projektu, cenovou nabídku a popřípadě i odbornou konzultaci zdarma.

 
 

Historie

 

Firma EV COMP s.r.o. vznikla v roce 2005 a byla zaregistrována 7. července 2005 v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem Brno. Kořeny společnosti sahají do let 1990 kdy současný management firmy začínal jako OSVČ. Postupem doby se rozsah činnosti a spolupráce s jinými subjekty natolik rozšířil až došlo ke vzniku nové společnosti.